KNMI

Friday, January 17, 2020
Gemiddelde temperatuur 8.0
Lengte van regen in uren 0.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 4.0

Thursday, January 16, 2020
Gemiddelde temperatuur 7.0
Lengte van regen in uren 0.0
Lengte van zonneschijn in uren 7.0
Gemiddelde windsnelheid 4.0

Wednesday, January 15, 2020
Gemiddelde temperatuur 9.0
Lengte van regen in uren 4.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 6.0

Tuesday, January 14, 2020
Gemiddelde temperatuur 10.0
Lengte van regen in uren 10.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 7.0

Monday, January 13, 2020
Gemiddelde temperatuur 7.0
Lengte van regen in uren 0.0
Lengte van zonneschijn in uren 3.0
Gemiddelde windsnelheid 5.0

Sunday, January 12, 2020
Gemiddelde temperatuur 7.0
Lengte van regen in uren 3.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 5.0

Saturday, January 11, 2020
Gemiddelde temperatuur 6.0
Lengte van regen in uren 0.0
Lengte van zonneschijn in uren 1.0
Gemiddelde windsnelheid 5.0

Friday, January 10, 2020
Gemiddelde temperatuur 6.0
Lengte van regen in uren 1.0
Lengte van zonneschijn in uren 1.0
Gemiddelde windsnelheid 3.0

Thursday, January 9, 2020
Gemiddelde temperatuur 11.0
Lengte van regen in uren 9.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 5.0

Wednesday, January 8, 2020
Gemiddelde temperatuur 10.0
Lengte van regen in uren 6.0
Lengte van zonneschijn in uren 0.0
Gemiddelde windsnelheid 3.0


Met (duidelijke credits) en dank aan https://knmi.nl voor het beschikbaar stellen van de data.